המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  אודות אחרת

  "אחרת מרכז החלמה", נוסד על ידי מר בנו אברג'יל לפני כעשר שנים ונמצא באור עקיבא. המקום מתפקד כאשפוזית למרכז החלמה. זהו מרכז אינטימי עם מספר מטופלים קטן ועם אווירה כפרית, משפחתית ורגועה.

  המרכז משלב שיטות טיפול מגוונות בתחום ההתמכרות והגמילה ומעסיק עובדים מקצועיים, ממומחים מובילים בתחומם. צוות המומחים כולל רופא פסיכיאטר, נרקולוג – אח במקצועו – עובדים סוציאליים, ומטפלים המתמחים ברפואה משלימה כמו ד"ר לרפואה סינית, נטורופתית ועוד .

  המרכז פועל בשיטת 12 הצעדים המחברת את המטופל לכוח עליון, מחזקת את האני העצמי שלו, מקנה לו ערכים בסיסיים לחיים רוחניים ורגועים ומשנה את חייו.

  בנו אברג'יל, מנהל המקום, ייסד את המקום בעקבות הניסיון האישי שלו. הוא עבר תהליך גמילה, רכש ידע וניסיון רב בתחום, התמסר לתחום ובנה את המרכז בשיטה מהפכנית המתבססת על אהבה והכלה אינסופית.

  בנו אברג'יל הוא בעל שני תארים, בקרימינולוגיה ובעבודה סוציאלית, ועבד במוסדות ציבוריים שונים בתחום. הוא פועל מתחושת שליחות, אהבה, מסירות והזדהות עמוקה עם כל מטופל. ההיכרות האינטנסיבית עם כל מטופל מאפשרת לבנו אברג'יל לזהות את הבעיה האינדיבידואלית של כל מטופל ולהתאים לה דרך טיפול ייחודית.

  ב"אחרת מרכז החלמה" מושיטים יד לכל אחד, נותנים בו אמון ומראים לו את הדרך לבנות חיים חדשים, בריאים ומאושרים.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   היתרונות שלנו

   ליווי לקוח אחרי טיפול
   01
   מגוון רחב של טיפולים להתמכרויות והפרעות
   02
   הרגשה משפחתית
   03
   גמישים לצורכי המטופלים
   04
   יחס אישי
   05

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים