המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  להיגמל מגראס – איך תדעו שאתם מכורים?

  בשנים האחרונות יש יותר ויותר אנשים שמשתמשים בגראס מכל מיני סיבות, והם פונים לגמילה מגראס. כמות הפניות היא גדולה, אך יחד עם זאת להרבה מהם מאוד קשה להודות שהם מכורים לגראס. מדוע? מכיוון שהשימוש נותן להם תחושה מאוד טובה, רגועה ויש להם איזו תחושה שזה משפר להם את החיים. הם משתמשים בבית, בעבודה, בלימודים ובכל מקום שמתחשק להם והם חושבים שההתנהגות והחשיבה שלהם רגילה. ההפך הוא הנכון. ההתנהגות של משתמשי הגראס משתנה כמעט באופן מלא, הם הופכים להיות יותר ישנוניים, מלאי חרדה ודיכאון, מתקשים לסיים משימות, מטלות בעבודה ובבית ויהיו פעמים גם שיהיה להם התקף רעב מאוד גדול שיוביל להשמנה. מרכז ההוליסטי "אחרת" יכול לסייע לכם להיגמל מתחושות הפחות חיוביות בחייכם שנוצרו בעקבות השימוש בגראס. הם מצמידים לכם אנשי טיפול מקצועיים, שדואגים להתאים לכם תכנית טיפולים פרטנית ותעזור לכם לעבור את התהליך בהדרגה.

  איך תדעו שאתם מכורים?

  משתמשים רבים, בניהם גם אנשים שמעשנים גראס באופן מזדמן ואחרים שמעשנים קבוע, לא יודעים בהכרח האם הם מכורים? או ששימוש חד פעמי לא משפיע באותה המידה. ההבדל המרכזי בין מכורי גראס קבועים למזדמנים הוא: תדירות השימוש. אם העישון נמצא אצלכם בראש סדר העדיפויות? אתם מעלים מינונים באופן מודע? מרגישים שבלי העישון אתם לא יכולים להתנהל באופן יומיומי בצורה תקינה? אלו הם הסימנים שיכולים להעיד שאתם מכורים לגראס. הגמילה יכולה להיות הדבר הכי טוב עבורכם, אל תתביישו להגיע לטיפול, לפנות לעזרה ולהפסיק את השימוש בסם. גם אם יש קושי, ברגע שתתחילו תהליך אתם תראו שיפור בחייהם בצורה הדרגתית ובריאה.

  גמילה באופן עצמאי

  מכורים רבים לקנאביס ינסו להתחיל תהליך גמילה בעצמם. מכיוון שהם חושבים שיש להם שליטה על ההתמכרות שלהם. אך גמילה מקנאביס כמעט ולא אפשרית לבד. יש צורך לפנות למכון גמילה מקצועי, שילווה אתכם ויסייע לכם לעבור את הגמילה בהדרגה ובצורה בריאה, בדיוק כמו שהגוף והנפש שלכם צריכים. מרכז ההוליסטי "אחרת" נחשב לוותיק ומנוסה במתן שירותי גמילה למטופלים שהתמכרו לקנאביס.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   מרכז גמילה בהרצליה

   מרכז גמילה בהרצליה - מה יש לו להציע? "מרכז גמילה בהרצליה" הוא מוסד מוביל בישראל המתמקד בטיפול והתמכרות מסמים וסמים אחרים. המרכז מציע פתרונות ייחודיים ומתקדמים לאנשים הנמצאים במעגלי התמכרות, מתוך רקע של נסיון רב...

   המשיכו לקרוא >
   איך טיפול גמילה מסמים עוזר למטופל?

   כל המידע על טיפול גמילה מסמים סמים הם חומרים המשנים את פעילותה של המערכת העצבית ומספקים חוויות נפשיות מיוחדות. בערך 271 מיליון אנשים בעולם משתמשים בסוגים שונים של סמים, מה שמהווה איום על בריאותם...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים