המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  גמילה מפורנו

  מכון גמילה מפורנו

  מכורים למין? אחד מהשינויים שהחלו בשנים האחרונות, היא הופעת האינטרנט והאפשרות לצפות בכל מיני תכנים שלא הייתה לנו גישה אליהם לפני כן. האינטרנט קיצר את התהליכים בחיינו, וכעת ניתן לצפות בפורנו בכל עת. יותר מכך, הוא גם גורם לנו להישאר מול המחשב המון שעות, לפתח כל מיני הרגלים לא בריאים, מלבד הפורנו, גם אכילה כפייתית, בעיות חברתיות ואי יכולת להתמודד עם כל מיני מצבים מציאותיים שהם קורים מחוץ למסך המחשב.

  אם אתם מוצאים את עצמכם צופים המון בסרטים פרונגרפיים במחשב, ביום ובלילה, מסיבות של לחץ, מתח, כעס, חרדה, דיכאון ואפילו משעמום – יכול להיות שאתם מפתחים התמכרות וזקוקים לגמילה מפורנו. היכן נתן לבצע גמילה? היום יש מכוני גמילה שונים שמאפשרים לכם להגיע ולהיגמל בעזרת טיפול ממוקד ואיכותי. מרכז ההוליסטי "אחרת" יכול להתאים למצב ההתמכרות איתו אתם מתמודדים. יחד עם אנשי המקצוע והמטפלים המקצועיים, תוכלו לקבל מענה טיפולי ייחודי לכם, ולהתחיל תהליך משנה חיים.

  אתם לא צריכים להתבייש, גמילה מפורנו היא תופעה שכיחה והיא משהו שאנחנו נתקלים בו לא פעם ולא פעמיים. אנחנו יודעים, הרבה פעמים זה נדמה כאילו מדובר על משהו שקורה 'רק לי'. לא פעם, תחושת הבושה היא כזו, שמונעת מהמטופל לבקש עזרה. אבל אם אתם מרגישים שאתם אבודים ואם אתם צריכים עזרה, מכון גמילה 'אחרת' פותח את שעריו בפניכם. ביחד, נמצא את הדרך, להחזיר את החיים שלכם למקורם הטוב.

  גמילה מפורנו – סוגי מכורים

  היום כמעט וכל אדם יכול להתמכר לפורנו, מגברים מבוגרים ועד לצעירים ביותר. בנוסף, גם נשים מתמכרות לפורנו וגם הצעירות מבניהן. יש לכך המון סיבות, והן בעיקר השוני בהתנהלות במצבים לחוצים וצפופים. בעידן החדש, יש המון עבודה, יש רצון להגשים חלומות, רצון להתקדם, להרוויח הרבה כסף, להיות משהו בעולם – ובשביל זה צריך אנרגיות. האנרגיות עם הזמן נשחקות ועם זה מגיע גם המתח והלחץ הכבד שמשפיע. מכאן הרבה אנשים פונים לשימוש בפורנו, גם כדי להרגיע את התחושה והמצב וגם כדי להגיע לסיפור, כאשר אין אחד זמין. גמילה מפורנו תוכל לשפר לכם את החיים פלאים, ולעזור לכם למצוא דרך לאזן ולפתור את סוג ההתמכרות איתו אתם מתמודדים.

  מתי נדע כי כדאי לשקול גמילה מפורנו

  הסיבה המרכזית בגינה נמליץ על פניה לטיפול, בין אם עבור גמילה מפורנו ובין אם עבור מטרות אחרות, היא תחושה כי אין דרך מוצא. אם אתם רואים שאינכם מצליחים לרקום מערכות יחסים, אם הצפייה בסרטים מהסוג הזה, הוא משהו שאתם לא יכולים בלעדיו, אם אתם מוצאים את עצמכם מבלים שעות ארוכות מאוד מול המסכים, אז אולי הגיע הזמן, לקבל עזרה מקצועית.

  מה אנחנו עושים לאורך תהליך הטיפול

  לכולם יש חלק בנשמה, אותה הם לא מוכנים לחשוף לאחרים. השדים והרוחות הרעות, הן משהו המשותף לכולנו. אנחנו יודעים, כעת זה נראה כאילו מדובר על תופעה ייחודית לכם, אבל האמת היא שזה לא בדיוק נכון. תהליך הטיפול כולל בחינה של מצב החיים כעת ויצירה של תכנית טיפול מותאמת אישית. אנחנו פועלים לאורה של שיטת שנים עשר הצעדים, במטרה להוביל את תהליך השינוי, שלב אחרי שלב. ביחד, אנחנו יוצרים עתיד חדש, תוך שאתם ואנחנו, משלבים כוחות, כדי לנצח במלחמה החשובה הזו.

  חשיפה לפורנו – השלכות

  מדברים על זה לא מעט, גם בכתבות באינטרנט וגם בחדשות. אנשים שמתמכרים לפורנו, התפיסה שלהם משתנה לגבי המציאות. כאשר הם פוגשים בגבר או באישה, מאוד קשה להם להבין שהם נראים בפרופורציות מסוימות כמו שמציגים אותם בפורנו, ולכך יש השלכות רבות של בדידות וניתוק מהמציאות. מרכז ההוליסטי "אחרת" בעל הניסיון והוותק במתן מענה טיפולי לגברים ונשים שהתמכרו לפורנו, ומסייע לכם להתחיל תהליך של גמילה עד הגעה למצב שבו אתם יכולים להתנהל בחייהם ללא צפייה בפורנו.

  אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו עוד היום

  אנחנו לא אומרים שהדרך קלה ואנחנו וודאי לא טוענים כי הקושי שלכם הוא לא אמיתי. אבל אתם חייבים להבין, אם אתם רוצים לעשות את השינוי, יש לנו את הכלים לעזור לכם בזה. כדי שנוכל לעזור לכם, אנחנו חייבים לקבל מכם אות, שיחת טלפון או הודעה. כדי שתהיה לנו האפשרות לקחת את המושכות מכאן ולעטוף אתכם, עד לסיום הטיפול. לעולם לא נעזוב אתכם לבד, מכון גמילה 'אחרת' פותח את השערים ומזמין אתכם להצטרף.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   התמכרות לפורנו היא בעיה רצינית שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. למרות שזה הרגל קשה לשבור, גמילה מפורנו אפשרית עם האסטרטגיות והטיפים הנכונים. במאמר זה, נחקור שיטות שונות להתגברות על התמכרות לפורנו ולהשיב את חייך.

   מהי התמכרות לפורנו?

   התמכרות לפורנו היא התמכרות התנהגותית המאופיינת בשימוש בפורנוגרפיה כפייתית המפריעה לחיי היומיום. זהו סוג של התמכרות תהליכית הכוללת מערכת יחסים לא בריאה עם התנהגות ספציפית, ולא חומר. תסמינים של התמכרות לפורנו עשויים לכלול:

   – הוצאת זמן מופרז בצפייה בפורנו
   – חוסר יכולת לשלוט או להגביל את השימוש בפורנו
   – אובדן עניין בפעילויות אחרות
   – בעיות בזוגיות
   – בושה או אשמה הקשורים לשימוש בפורנו

   מדוע הגמילה מפורנו קשה?

   גמילה מפורנו יכולה להיות מאתגרת מכיוון שהיא מעוררת שחרור של דופמין, נוירוטרנסמיטר המייצר תחושות של הנאה ותגמול. ככל שאתה צופה יותר בפורנו, כך משתחרר יותר דופמין, מה שמוביל למעגל של התמכרות. כשאתה מנסה להפסיק לצפות בפורנו, אתה עלול לחוות תסמיני גמילה כמו חרדה, עצבנות ותשוקה. עם זאת, עם הזמן והטכניקות הנכונות, אפשר להתגבר על התמכרות לפורנו ולחיות חיים מספקים.

   אסטרטגיות לגמילה מפורנו

   הכירו בבעיה

   הצעד הראשון בגמילה מפורנו הוא להודות שיש לכם בעיה. לקבל את זה שאתם מכורים לפורנוגרפיה יכול להיות קשה, אבל זה הכרחי להחלמה.

   זהו טריגרים

   זהה את המצבים, האנשים או הרגשות שמפעילים את השימוש שלך בפורנו. לאחר שתזהו את הטריגרים הללו, תוכלו לנקוט בצעדים כדי להימנע מהם או לפתח מנגנוני התמודדות.

   צור מערכת תמיכה

   הקיפו את עצמכם באנשים שתומכים בהחלטתכם להיגמל מפורנו. הצטרפו לקבוצת תמיכה או דברו עם מטפל לקבלת עזרה נוספת.

   השתמשו בתוכנת חסימה

   השתמשו בתוכנה כדי לחסום אתרי פורנו וטריגרים אחרים. זו יכולה להיות דרך יעילה לשבור את מעגל ההתמכרות.

   החליפו בפעילויות בריאות

   החליפו את הזמן שאתה מבלה בצפייה בפורנו בפעילויות בריאות כגון פעילות גופנית, קריאה או בילוי עם אנשים אהובים.

   תרגול מיינדפולנס

   טכניקות מיינדפולנס כגון מדיטציה, יוגה ונשימות עמוקות יכולות לעזור לך לנהל את התשוקות ולהפחית מתח.

   הגדירו יעדים

   הגדירו יעדים ברי השגה לגמילה מפורנו. חגגו את ההתקדמות שלכם ותגמלו את עצמכם על הגעה לאבני דרך.

   טיפים לגמילה מפורנו

   הסתכלו על האתגר בצורה היומית

   התגברות על התמכרות לפורנו היא תהליך הדרגתי שדורש סבלנות והתמדה. התמקדו בהתקדמות יום אחד בכל פעם.

   היו עדין עם עצמך

   גמילה מפורנו יכולה להיות מאתגרת, וזה בסדר לעשות טעויות. היו אדיבים לעצמכם ותמשיכו להתקדם.

   נהלו יומן

   ניהול יומן יכול לעזור לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולזהות דפוסים בשימוש שלך בפורנו.

   הישארו אחראי

   שתפו את ההתקדמות שלך עם חבר או בן משפחה מהימנים. הידיעה שמישהו נותן לך דין וחשבון יכולה להיות מוטיבציה.

   חפשו עזרה מקצועית

   אם אתם מתקשים להיגמל מפורנו, אל תפחדו לפנות לעזרה מקצועית. מטפל או מומחה להתמכרות יכולים לספק תמיכה והכוונה אישית.

   סיכום

   גמילה מפורנו היא מטרה מאתגרת אך ברת השגה. על ידי הכרה בבעיה, זיהוי טריגרים, יצירת מערכת תמיכה, שימוש בתוכנת חסימה, החלפה בפעילויות בריאות, תרגול מיינדפולנס והצבת מטרות, אתם יכולים להתגבר על התמכרות לפורנו ולחיות חיים מספקים. זיכרו לקחת את זה יום אחד בכל פעם, היו עדינים עם עצמכם, נהלו יומן, הישארו אחראיים, וחפשו עזרה מקצועית במידת הצורך.

   נוספים

   גמילה מסמים

   גמילה מסמים קלים וקשים סמים הם קבוצה של חומרים המשפיעים על ההתנהגות, על החשיבה ועל הבריאות ולכן הם אסורים על פי החוק. השימוש בסמים כמו הרואין, קוקאין, קריסטל מת ועוד גורמים לנזקים רבים: הם פוגעים...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה מהימורים

   ההתמכרות להימורים זוהי תופעה חברתית חדשה, יחסית, שנוצרה בשל המרדף אחרי תרבות העושר וחיי הפאר המאפיינת את המאה עשרים ואחת. אומנם, זוהי אינה התמכרות לחומרים קשים כמו סמים, אלכוהול ועוד, אך היא שוות ערך...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה מנייס גאי

   נייס גאי הוא סם שהחל כסם מסיבות קל יחסית, אך התגלה כחומר ממכר בעל השפעה הרסנית המפיל צעירים נורמטיביים, ולעתים גם מבוגרים, וגורם להתמכרות קשה ולאלימות. הנייס גאי הוא תערובת של עלים יבשים, עשבים וצמחים...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים