המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  גמילה מאופיאטים

  מכון גמילה מאופיאטים

  מה הם אופיאטים? מדוברים בחומרים ממכרים שמבוססים על כדורי מורפיום. לרוב תוכלו למצוא אותם בכדורים אחרים שמטרתם לשכך את הכאבים. היום לא מעט אנשים מתמכרים לאופיאטים מכיוון שהוא מסייע להם להרגיש הרבה יותר טוב עם הכאבים הגופניים איתם הם מתמודדים. בדרך כלל מקבלים אותם באמצעות מרשם דרך הרופא, והמינון הוא דיי סטנדרטי. אך ככל שהשימוש עולה, כך המינון עולה גם. אותם אנשים פונים לרופאים ומבקשים העלאה במינון, והם מקבלים במעט.

  אך כשההשפעה של הכדורים שוב נחלשת והם מבקשים שוב העלאה במינון, הרופאים כבר לא מאשרים. כאן למעשה הרופא מתחיל להסביר למטופל שיכול להיות שהוא התמכר לכדורים הללו, וכדאי לו לשקול לפנות לטיפול אחר בבעיה. המטופל בדרך כלל לא מקשיב לרופא, כי הכאבים עדיין מלווים אותו, וכל מה שהוא צריך כרגע הוא טיפול מרגיע ומשכך כאבים. כך למעשה נראית התמכרות.

  כאשר המטופל לא מסוגל להפסיק ולמרות שאומרים לו שזה מזיק לו, ולא ניתנת לו הזדמנות לשימוש במינון גבוה יותר. גמילה מאופיאטים היא הכרחית במצב הזה. על מנת שתוכלו להתמודד עם הכאב הפיזי שאתם חווים, עליכם לפנות למכון גמילה ולהתחיל תהליך בהקדם. מרכז ההוליסטי "אחרת" יכול להיות מאוד מתאים לסוג ההתמכרות איתה אתם מתמודדים, ולסייע לכם לעבור טיפול הדרגתי ומקצועי על ידי אנשי המקצוע והמטפלים שנמצאים במרכז. כל מה שאתם צריכים הוא להגיע עם מוטיבציה ולהיות חזקים עד שתגיעו למסלול הסופי והוא: גמילה.

  גמילה מאופיאטים – איך ניתן לטפל?

  התמכרות לאופיאטים היא מורכבת מכמה שלבים: בשלב הראשון מתחילה התמכרות פיזית, בעיקר בעקבות הכאבים החזקים שהגוף מרגיש. בשלב השני, יש התמכרות נפשית. כשהנפש מרגישה הרבה יותר רגועה ולא מוטרדת מהכאבים של הגוף, כך היא יכולה להיות שלווה, נעימה ומאפשרת. ההתמכרות הזו מצריכה לווי וסיוע מקצועי צמוד לאורך כל הדרך. גמילה מאופיאטים מומלצת ונעשית במסגרת מקצועית ותומכת כמו: במכוני הגמילה

  בוחרים מרכז לטיפול בהתמכרות לאופיאטים

  אחרי שהבנתם כי אתם זקוקים לגמילה מאופיאטים, כעת כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור מרכז גמילה מקצועי שייתן לכם מענה טיפולי למצבכם. מרכז ההוליסטי "אחרת" הוא מנוסה ובעל ניסיון רב שנים שמתן מענה טיפולי לאנשים שהתמכרו לכדורי מאופיאטים. הוא יכול לסייע, ללוות, לייעץ ותמוך בכם לאורך כל הדרך ועד לגמילה.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   כיצד מתחילים בתהליך גמילה מאופיאטים?

   שימוש לרעה באופיאטים הוא בעיה חמורה אשר תופסת תאוצה בשני האחרונות, למרות העובדה שהתרופה נוצרה בתחילה כחומר תרופתי לעזרה במצים בריאותיים מסויימים. לאופיאטים יש השפעה מרגיעה על המוח והגוף מכיוון שהם מדכאים את מערכת העצבים המרכזית במקום שמגרה אותה. הבנת הסימנים של שימוש לרעה באופיאטים, כולל אלה של התמכרות ומינון יתר, היא חיונית. החדשות הטובות הן שתלות באופיאטים ניתנת לטיפול. עם זאת, מכיוון שתסמיני גמילה מאופיאטים יכולים להיות קטלניים, חשוב לפנות לעזרתם המקצועית של מכון גמילה "אחרת". ייעוץ פרטני, טיפול קבוצתי ותוכנית של 12 שלבים הן רק חלק מהאפשרויות הזמינות לאנשים המבקשים סיוע בהתמכרותם. מכון גמילה "אחרת" כאן כדי לעזור לכם בדרך להחלמה עם צוות של מומחים מוסמכים.

   גמילה אופיאטים: מה זה וכיצד אופיאטים גורמים להתמכרות?

   נדודי שינה, חרדה ואפילו פרכוסים הם כולם סימנים ללחץ במערכת העצבים המרכזית, ומכאן שהאופיאטים תוכננו במקור כטיפול תרופתי. לאחר מכן, התרופה נוצלה גם כדי להקל על ההשלכות השליליות של שימוש לרעה בסמים. למרות שהשימוש באופיאטים ירד משמעותית במהלך העשורים האחרונים ורופאים רושמים את התרופה בתדירות נמוכה יותר, השימוש הבלתי חוקי בה נותר בעיה בעולם המודרני. התמכרות לתרופות אלו היא שכיחה. המשתמשים מפתחים תלות פיזית בתרופות, ומנת יתר עלולה להיות קטלנית.

   אילו תסמינים של התמכרות לאופיאטים יש?

   מינון יתר הוא סיכון רציני למי שמשתמש לרעה באופיאטים בגלל מידת הקושי לקבוע את המינון הנכון. אף על פי שבמקרים נדירים ניתן למצוא אופיאטים ללא מרשם רופא, רוב האנשים שמתמכרים לתרופה משתמשים בתחילה בתרופה לפי מרשם רופא. להלן כמה תסמינים של התמכרות המצריכים גמילה מאופיאטים:

   • בעיות בריכוז, חוסר יכולת לעבוד ולתפקד, דיבור מעורפל ואיטי, תרדמת, הליכה איטית ועוד.

   לא מומלץ לנסות גמילה מאופיאטים ללא פיקוח של אנשי מקצועי מנוסים. כבר 12 שעות לאחר המנה האחרונה, תסמיני הגמילה עשויים להתחיל ולהגיע לשיא בין 3 ל-7 ימים לאחר מכן. במצבים חמורים, תסמיני הגמילה עשויים להימשך שבועות. כאשר תחת פיקוח של אנשי מקצוע, ניהול תסמיני הגמילה עשוי להיות מאתגר משמעותית. אם אתם זקוקים לעזרה מיידים להתמודדות מול התמכרות לאופיאטים צרו קשר עם מכון הוליסטי "אחרת".

   נוספים

   גמילה מהימורים

   מכון גמילה מהימורים מומלץ ההתמכרות להימורים זוהי תופעה חברתית חדשה, יחסית, שנוצרה בשל המרדף אחרי תרבות העושר וחיי הפאר המאפיינת את המאה עשרים ואחת. אומנם, זוהי אינה התמכרות לחומרים קשים כמו סמים, אלכוהול ועוד, אך...

   המשיכו לקרוא >
   טיפול משפחתי

   טיפול משפחתי נועד לבני זוג ולמשפחה אשר נמצאים במשבר. הטיפול חיוני למען פירוק מתחים ולמען שלמות המשפחה. היתרון של טיפול מגורם מקצועי חיצוני הוא בכך שהוא מגיע עם ניסיון ורואה את כל התמונה מנקודת...

   המשיכו לקרוא >
   התמכרות לאלכוהול

   התמכרות לאלכוהול מתפתחת באופן הדרגתי וגורמת לפגיעה כפולה הן בבריאות הגופנית והן בבריאות הנפשית כך שלמעשה חלה ירידה ביכולת התפקוד היומיומית של האדם. השגת פתרון תלויה במידת המודעות של האדם לבעיה שלו ובמידת הנחישות...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים