המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  טיפול משפחתי

  טיפול משפחתי נועד לבני זוג ולמשפחה אשר נמצאים במשבר. הטיפול חיוני למען פירוק מתחים ולמען שלמות המשפחה. היתרון של טיפול מגורם מקצועי חיצוני הוא בכך שהוא מגיע עם ניסיון ורואה את כל התמונה מנקודת מבט חיצונית. רק בדרך זאת ניתן להצליח להחזיר את מסלול החיים לשגרה. במרכז גמילה אחרת בעל הניסיון בתחום ניתן לקבל מידע, ייעוץ והכוונה.

   

  טיפול משפחתי – נוגע בכל הבעיות המעיקות

  טיפול משפחתי אמור לפתור בעיות הצפות כל העת ומפריעות לניהול חיים מטבי. המשפחה מהווה מרכז חיים לכל פרט המרכיב אותה וכל אחד בה  מתמודד אישית עם משימות מורכבות שחלקן חיצוניות ובנוסף, אל מול פרט אחר בה. בעיות שונות גורמות לחיכוכים, מריבות, חוסר תקשורת ועלולות להביא לאובדן הלכידות, הביטחון והחום הנחוצים. כל אלו עלולים להביא להידרדרות אישית, כלכלית, בקשרים המשותפים ועוד. ומכאן לפגיעה בכל אחד מבני המשפחה. החרדה הגדולה היא בעיקר לילדים הנקלעים שלא בטובתם למריבות בין ההורים. קיימות בעיות שונות הצפות ועולות שחלקן הינן תקופתיות. בין היתר, הריון, פרישה מעבודה, הגירה ועוד. בעיות אחרות נוצרות פתאום וביניהן ניתן למנות כלכליות, אובדן, מחלות גופניות או נפשיות, בגידה ועוד.

  טיפול מכיל ומקיף

  טיפול משפחתי מדגיש את הגורמים החיוביים הקיימים בכל משפחה ומנסה להעצימם בדרך לפתרון המחלוקות. הן תמיד היו קיימים בתקופות הטובות ועתה  העת לבודדם ולהשתמש בהם כמנוף להתמודדות עם הקושי המונח לפני המשפחה. טיפולים מורכבים יותר הם עקב שימוש באלכוהול וסמים והתמכרויות אחרות ומחייבים גם התייחסות שונה.

   

  טיפול מקצועי

  מומלץ לקבל טיפול משפחתי במרכז גמילה אחרת בעל המוניטין. ברשותו תשתית מקצועית שבה נמצאים מטפלים משפחתיים מנוסים ובעלי ידע. הניסיון שלהם מגיע מטיפולים קודמים מורכבים ומוצלחים במשפחות המגיעות ממגזרי אוכלוסייה שונים. המומחים ישמחו להעמיד את כל אלו יחד עם כישוריהם לטובת כל נזקק. טיפול כזה חשוב מאחר והוא משדרג את איכות החיים, וכדאי להשקיע בו.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   ייעוץ משפחתי

   ייעוץ משפחתי נועד למתן פתרונות טובים ויעילים למחלוקות קיימות בין בני זוג ובתוך המשפחה. התא המשפחתי הינו חשוב ביותר לכל אחד וחייב להיות בטוח, חם ונטול חיכוכים קשים מיותרים. עלולות לצוץ בעיות רבות הנוצרות בנסיבות מורכבות ולכל אחת ניתן למצוא פתרון מתאים. טיפול משפחתי איכותי מגיע ממקום חיצוני בו היועץ צופה בבעיות מבלי להיות מעורב ברגשות. במרכז גמילה אחרת בעל המוניטין ניתן לקבל מידע, ייעוץ והכוונה.

   מטפל משפחתי

   במרכז גמילה אחרת קיימת תשתית מקצועית הכוללת בין היתר מומחים לייעוץ משפחתי. המומחים צברו ידע וניסיון רב המגיעים מלימודים, השתלמויות והתמחויות, ובנוסף, מטיפולים מוצלחים במשפחות מגוונות. הם ישמחו להעמיד את כישוריהם לכל משפחה נזקקת. ייעוץ משפחתי הינו חיוני לחזרה למערכת משפחתית נורמטיבית אשר תטיב עם כל אחד בה.

   ייעוץ משפחתי – מקיף ומכיל

   ייעוץ משפחתי מגיע בשעה שהמחלוקות הן קשות ומעיבות על התנהלות חיים נורמטיבית וסבירה. כאשר התא המשפחתי עלול להיפגע או, חלילה, להתרסק עלולים להיפגע כל בני המשפחה. הדאגה הגדולה היא לילדים הקטנים או למתבגרים העלולים לחוות מצוקות נפשיות שיפגעו בהן בהווה ובעתיד. אחריות גדולה רובצת לפתחם של ההורים שהינם הדומיננטיים, ומשום כך, הם אלו האמורים לפנות לייעוץ כבר כאשר הסדקים הראשונים מגיעים ובטרם התרחבו. ככל שמקדימים בטיפול, רב הסיכוי לפתירתו במהירות ובהצלחה. השיטה המקובלת היא מציאת הגורמים המאחדים שתמיד קיימים בכל משפחה, הבלטתם ובידודן. על ידי שימוש בהם ניתן להשתמש בהם כמנוף להתמודדות מול הקשיים שנוצרו. כל פתרון יינתן בהתאם לנסיבות, לסיטואציה ולצורך.

   בעיות שונות

   עלולות לצוץ בעיות שונות שחלקן הינן תקופתיות כך: היריון, פרישה מעבודה, הגירה ועוד. אחרות נוצרות באופן פתאומי וביניהן ניתן למנות: כלכליות, מחלות גופניות או נפשיות, אובדן, בגידה ועוד. יש כרוניות כמו שימוש באלכוהול וסמים, התמכרות להימורים ועוד. יש הצצות עקב שינוי בתא המשפחתי והצטרפות ילדים מבן זוג אחר, גירושין ועוד. מטרת הטיפול היא להחזיר למשפחה את תחושת הלכידות, הביטחון והחום שאפיינו אותה בעבר. הטיפול נעשה מול ההורים במשותף, ובמקרים מסוימים, גם בשיחות נפרדות.

   נוספים

   תחלואה כפולה

   גמילה במצבי התמכרות קלאסית או תחלואה כפולה תחלואה כפולה הוא מושג פסיכיאטרי הבא לתאר הפרעה נפשית שהיא שילוב בין התמכרות למחלה נפשית. הטיפול בתחלואה הכפולה מחייבת התייחסות נפרדת לכל מרכיב, להפרעה הנפשית ולטיפול בהתמכרות. שתי...

   המשיכו לקרוא >
   בדרך לגמילה מאלכוהול

   האלכוהול ידוע כחומר שנמצא במשקאות שונים: יינות, בירות, קוקטיילים ומשקאות חריפים יותר. רבים נוהגים לשתות מדי פעם בירה או ללגום כוס יין ואפילו לתפוס ראש כאשר הדבר מתאפשר. כל עוד מדובר על מצב נשלט...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה ממין

   מי צריך גמילה מפעולה הנחשבת לצורך בסיסי של כל אדם? אך ההבדל בין אדם רגיל לאדם המכור למין הוא שהמכורים למין עוסקים בו באופן אובססיבי, הם רודפים אחרי בני זוג, הם יכולים לאונן מספר...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים