המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  טיפול פרטני וקבוצתי

  מרכז גמילה אחרת מציע טיפול פרטני, זוגי וקבוצתי.

  טיפול בשבילנו הוא מקום בו הנפש והרוח נפגשים.

  לאורך שנות עבודתו של בנו במכון, הוא התנסה בעבודה עם סוגיות פסיכולוגיות מורכבות מאוד, וזכה להצלחה רבה. אלפי שעות טיפול פרטני, זוגי וקבוצתי, יצרו בסיס איתן של נסיון ומקצועיות.

  אנו מבינים שכל אדם זקוק למישהו – לדמות אחת בעולם שבה יוכל להאמין, לבטוח ולדבר עמה בכנות על חייו – בכדי שתהליך הריפוי וההחלמה שלו יתחיל להיווצר.

  מן הצד השני, כל אדם גם צריך לצדו קבוצה – שתיתן לו את תחושות ההזדהות, התמיכה והכוח להמשיך ולהתקדם.

  בנו ברג'יל כמנהל המכון, בנה ופיתח, מתוך נסיונו כמטופל וכמטפל, תוכניות טיפול ייחודיות אשר מחברות נפש ורוח, ומייצרות ריפוי והחלמה אצל המטופלים.

  האנשים שמגיעים לטיפול במרכז החלמה אחרת, חווים חוויה ייחודית – אשר נותנת להם כוח, תקווה ואמונה לעשות את העבודה הנפשית שהם צריכים לעשות.

  בבסיס הטיפול עומדת לנגד עינינו טובת המטופל – זיהוי הכוחות המכשילים הפנימיים, הסרת כוחות אלה שגרמו להרבה סבל בחייו, חיבור האדם לכוח הבונה הפנימי שלו, בכדי שיוכל לחזור לתפקוד תקין בחייו ולחיות את חייו ללא סבל – להחזיר לעצמו את הכבוד והערך העצמי, להחזיר לו את האמון בחיים ובעצמו.

  האכפתיות למטופלים היא בראש סדר העדיפות שלנו כצוות. אנו נתמיד ונחפש את הדרך הנכונה לעזור למי שמגיע אלינו – עד שנמצא.

  אנו לא מוותרים בקלות – לא על הדרך ולא על המטופלים.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   מקום בעל אנשי מקצוע מנוסים

   כאשר אנחנו מדברים על מכון גמילה מהימורים, אם היינו שואלים אנשים ברחוב איך נראה מכון הגמילה, הם וודאי היו מדמיינים לעצמם כמו 'בית חולים למשוגעים'. אבל האמת היא כי המכון ממש לא נראה כמו...

   המשיכו לקרוא >
   מכון גמילה מסמים בנתניה

   מהו מכון גמילה מסמים בנתניה? מכון גמילה מסמים בנתניה הוא מוסד שמטרתו לסייע לאנשים המתמודדים עם התמכרות לסמים ולסייע להם לשחזר את חייהם. המכון מציע מגוון שירותים ותמיכה לאנשים הנמצאים בתהליכי התמכרות, מתוך...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים