המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מה הסימנים לכך שאדם קרוב צריך לעבור גמילה מהימורים?

  הרבה פעמים זה לוקח זמן, להודות בזה, אפילו מול עצמנו. אבל האמת היא כי גמילה מהימורים היא לא תופעה שרק אתם נתקלתם בה, מדובר, לצערנו, על התמכרות המלווה אינספור מכורים מכל רחבי העולם. אנחנו, במרכז גמילה 'אחרת', עוסקים במתן פתרונות למכורים כבר חמש עשרה שנה, על פי שיטת שנים עשר הצעדים. לאורך השנים, הכרנו רבים אשר בחרו להחזיר את השליטה לחיים שלהם ולבחור בעתיד טוב יותר. אם אתם רוצים להצליח ולשבור את המעגל, יש לכם למי לפנות ואיך לשנות את המציאות הזו.

  מה הסימנים לכך שצריך לעבור גמילה?  

  להפנות קרוב משפחה או חבר טוב לתהליך בתוך מרכז גמילה מכל הקשור להימורים, זה לא פשוט. הרבה פעמים, תהליך ההתמכרות מלווה בניסיונות להסתיר את האמת ולהעלים מידע. בתור מי שרואים את האמת מהצד ורוצים את הטוב ביותר לאותו אדם קרוב ויקר, חשוב שתהיו עירניים לסימנים המעידים על פיתוח תלות בהימורים, בתור תחליף לניסיון להתמודד עם המציאות.

  בדרך כלל, הסימנים השכיחים יתבטאו בניסיון של המכור להסתיר את לוח הזמנים שלו, נראה ירידה של כספים בחשבון, לא פעם התמכרות להימורים תלווה בנסיונות של המכור, כלפי חוץ, להעלים את הבעיה ולהתנהג כאילו הכל בסדר. משום שהתמכרות להימורים עלולה להוביל להשלכות קשות בתחום הפיננסי, מהרגע בו אתם מזהים תחילה של הדרדרות, היינו ממליצים לכם לפנות במהירות לקבלת עזרה וליווי.

  מה יכול להוביל להתמכרות להימורים

  החיים, מזמנים התמודדויות לא פשוטות פעם אחרי פעם. כל אחד מאיתנו צריך להביט, לא פעם על החיים שלו וללמוד, איך לנהל את הקשיים הריגשיים המתלווים לניסיון להתמודד עם האתגרים של החיים. התמכרות להימורים, בדומה להתמכרויות מתחומים אחרים, משמשת בתור סוג של 'פיתרון' מהיר ונוח, להעלים את הקשיים ולהוביל להתגבשות של תחושה טובה יותר במהירות, בשל האשליה כי עכשיו, עוד מעט, הכסף שלי יחזור אלי.

  בתוך תהליך הגמילה, אנחנו במרכז גמילה 'אחרת', מאמינים בניסיון ליצירה משותפת. ביחד, נביט לכאב בעיניים ונלמד איך להתמודד איתו נכון. ננסה להתגבר על הכאב ולצמוח ביחד, מחדש. האמינו לנו, הכל אפשרי, אם מאמינים.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   מרכז גמילה מסמים בקיסריה - כל המידע

   #### למה דווקא מרכז גמילה בקיסריה? קיסריה, עם נופיה השקטים ואווירת הנופש שלה, מהווה מקום אידיאלי לתהליך הגמילה. הסביבה השקטה והרחק מההמולה של חיי היומיום מעניקה למטופלים מרחב להתמקד בהחלמה ובריאותם הנפשית והפיזית. #### שירותים ותכניות...

   המשיכו לקרוא >
   מרכז גמילה בקריות

   מרכז גמילה בקריות: מרכז התמיכה וההתמודדות עם התמכרות התמכרות היא בעיה שמשפיעה על רבים בחברה ומושפעת ממגוון רחב של גורמים. בקרב המתמכרים, ובמיוחד בין הנוער, המסתובב בסביבה עשירה באפשרויות התמכרות, החיבור למרכז גמילה הפך לחשוב...

   המשיכו לקרוא >
   טיפול, הערכה, ייעוץ והדרכה – כל מה שצריך לדעת על התמודדות בהתמכרויות

   הטיפול בהתמכרות לסמים מורכב ממגוון שיטות, כגון טיפול, הערכה, ייעוץ והדרכה. שימוש לרעה בסמים ובכל בעיה נפשית נלווית ניתן לטפל ביעילות על ידי השתתפות בתוכנית שיקום דרך מכון גמילה מסמים. כדי להפחית את חומרת...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים