המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מקום בעל אנשי מקצוע מנוסים

  כאשר אנחנו מדברים על מכון גמילה מהימורים, אם היינו שואלים אנשים ברחוב איך נראה מכון הגמילה, הם וודאי היו מדמיינים לעצמם כמו 'בית חולים למשוגעים'. אבל האמת היא כי המכון ממש לא נראה כמו שהייתם מדמיינים ברגע הראשון. אנחנו מדברים על בית במרחב כפרי, פסטורלי. שם עובדים אנשי מקצוע מנוסים ולהם מטרה אחת, היא לעזור למטופלים, למתמודדים, להרגיש הרבה יותר טוב בסופו של דבר. במאמר הבא ננסה להסביר קצת מה זו התמכרות, מה התפקיד שלנו במכון ואיך אנחנו יכולים לסייע למי שמרגישים לפעמים כאילו אין מוצא. מתחילים עכשיו.

  מכון גמילה מהימורים עוזר למתמודדים לעבור שינוי

  להשתנות זה אף פעם לא פשוט, תשאלו כל אחד. את מי שהתמכרו לטלפון ואת מי שהתמכרו לסוכר לבן ומי שכבר שנים רוצים לעשות ספורט באופן קבוע. אבל מה שמייחד בכל זאת התמכרות להימורים, זו התחושה כאילו קיום האקט הזה, ההימור, הוא זה שיביא מזור לרגשות הקשים. פעמים רבות, התמכרות להימורים, היא כמו הטעיה של המוח את עצמו. המתמודד אומר לעצמו הרבה פעמים כי בסך הכל הוא עושה משהו הגיוני, הוא הפסיד כסף ועכשיו הוא עושה מה שצריך בשביל להרוויח. אבל בפועל, הרי שלא רק שהסטטיסטיקה נגדו, אלא, ההתמכרות, יכולה להביא אותו ואת הקרובים אליו למצוקה קשה, ממנה קשה להילחץ בדיעבד. מכון גמילה מהימורים, לא רק מפריד את המכור מההימורים עצמם. אלא, בתוך התהליך, אנחנו לומדים איך להתמודד עם קשיים, איך להיעזר בבני משפחה וחברים קרובים ועוד. עצם המעבר למקום מרוחק, מבודד, מאפשרת למתמודדים לעבור תהליך עמוק ומשמעותי.

  הכי חשוב זה לדעת לבקש עזרה

  זה לא משנה אם מדובר על קרוב משפחה או על חבר טוב, זה לא משנה אם אתם אלו שמבינים כבר כי הם צריכים לעבור דרך מכון גמילה מהימורים, השלב הראשון זה לדעת ממי לבקש עזרה. מכון הגמילה 'אחרת', פועל 12 שנה בניסיון לשנות את חייהם של אינספור מתמודדים מכל רחבי הארץ. אם אתם מחפשים מעטפת טיפולית תומכת ומקצועית, אנחנו כאן כדי ללוות אתכם במסע עוד היום.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   מכון גמילה – כיצד בוחרים?

   כמה מכם יוצאים למסיבות עם החבר'ה, מבלים בברים, פאבים ומועדונים ונפגשים עם אנשים שמעשנים סמים, שותים אלכוהול ואוכלים אכילה כפייתית? היום בעידן שבו הכל נגיש, ניתן למצוא את כל מה שבא לכם. בדרך כלל...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה מאלכוהול – תסמיני התמכרות

   אלכוהול נחשב לחומר ממכר ולא פחות גם מחומרים ממכרים אחרים כמו, סמים, הימורים, אוכל וקניות. בשנתיים החולפות, בעיקר בעידן הקורונה, נהייתה עלייה משמעותית בקרב המשתמשים באלכוהול. הם יכולים להיות בכל הגילאים – מגיל צעיר...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים