המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מרכז גמילה במרכז

  כאשר אנחנו מדברים על מרכז גמילה במרכז, אנחנו בראש ובראשונה מדברים על מקום אשר תפקידו הוא לתת תקווה למי שמרגישים לפעמים כאילו אבדה להם הדרך. נכון, אנחנו יודעים, זה אף פעם לא קל להתחיל בתהליך משמעותי. אבל חשוב לנו להגיד כי הכל אפשרי אם יש אמונה ורצון אמיתי. אמנם, התמכרות היא מחלה לא פשוטה, אשר דורשת מאדם להתמודד איתה לאורך כל החיים. אבל בזכות כלים מקצועיים, ליווי של אנשי טיפול מנוסים ועוד, אפשר לחיות חיים אחרים, טובים יותר ומלאים יותר. במאמר הבא נסביר הכל.

  איך נראה התהליך הטיפולי מבפנים

  התמכרות, בשפה המקצועית, היא הרגע בו אדם, איש או אישה, מפתחים תלות במוצר מסוים או בפעולה ספציפית, בשביל להרגיש טוב יותר. גם אם מדובר על פעולה אשר למעשה לא גורמת להם להרגיש טוב יותר בפועל אלא רק הרבה יותר רע, הרי שברגע הראשון נדמה כאילו יש סוג של הקלה. אבל זו עלולה לעלות ביוקר בדיעבד.

  אפשר לשאול, למה בכלל כדאי לעבור לקבלת טיפול דרך מרכז גמילה במרכז? על כך אנחנו רוצים לענות כי שינויים הם אף פעם לא פשוטים. נסו לשאול את מי שמנסים להיכנס לכושר הרבה זמן או לאכול יותר בריא. מטבע הדברים, כאשר אנחנו מדברים על גמילה מהתמכרות, הרי שאנחנו מדברים על שינוי דרמטי ומורכב הרבה יותר. לכן, המעבר לחיים בתוך מרכז גמילה במרכז, מוקפים במתמודדים אחרים, אשר עוברים גם הם את מסע השינוי. ביחד עם מטפלים מנוסים ומקצועיים, זו הרבה פעמים הדרך לעשות שינוי מהותי ומשמעותי לאורך זמן. הטיפול מותאם אישית לכל אחד מהמתמודדים והוא כולל עבודה בקבוצה ומסגרת פרטנית.

  כמה מילים עלינו ועל השליחות שלנו

  אנחנו, במרכז גמילה 'אחרת', מאמינים בכך שכל אדם למעשה, נברא בצלם אלוקים. לכן, לכל אחד מאיתנו יש את היכולת לבחור את חייו ולשנות אותם. אם אתם או מי מהקרובים שלכם סובל מהתמכרות, אנחנו נשמח לעמוד לצידכם בכל רגע, בכל שעה ולהתחיל ביחד בתהליך משמעותי. את המרכז מנהל בנו אברג'יל לאור שיטת 12 הצעדים, במסירות נפש ובאהבה גדולה. לפרטים, אנחנו פה.

   

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   גמילה ממריחואנה: כל השלבים

   מריחואנה היא צמח מרתפף המכיל תרכובות פעילות כמו טטרה-הידרוקנבינול (THC) וקנבינול (CBD), שמשמשים לרווחתם הרפואית והרגשית של רבים. בעל תכונות פסיכואקטיביות ורגשיות, קנאביס נהנה משימוש רחב ופופולרי בין רבים. אך עלולה להתפתח תלות פיזית...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים