המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מרכז גמילה בנתניה

  מהו מרכז גמילה בנתניה?

  "מרכז גמילה בנתניה" הוא מוסד מוביל בתחום ההתמכרות בראשון לציון ובאזור המקומי. המרכז מתמקד בסיוע והתמכרות מסמים וסמים נפלאים אחרים, מספק פתרונות מותאמים אישית ומקצועיים לאנשים הנמצאים בתלתולי התמכרות.

  המרכז ממוקם בלב נתניה ומשרת תושבי העיר והאזור הסמוכים. הוא מציע מגוון שירותים וטיפולים כוללים כמו טיפול רפואי, ייעוץ פסיכולוגי, תמיכה חברתית ופסיכוסוציאלית, ותוכניות טיפול תרופתיות מתקדמות.

  המרכז גמילה בנתניה עובד בשיתוף פעולה עם המטופלים לצורך השקם חיים והתמודדות חיובית עם האתגרים. כמו כן, הוא פועל לקידום מחקר ופיתוח בתחום ההתמכרות ומשתתף בפעילויות חינוכיות והשקעה בקהילה.

  במה מרכז גמילה בנתניה עוזר?

  מרכז גמילה בנתניה מהווה תמיכה ומרכז חשוב לתושבי האזור הסביבתי שנמצאים בצרות התמכרות, ומציע דרכים חדשניות ויעילות לשיקום והתמודדות.

  מרכז גמילה בנתניה מגוון רחב של שירותים, כולל טיפול רפואי, פסיכולוגי וסוציאלי, ייעוץ ותמיכה חברתית, תוכניות טיפול תרופתיות, ותוכניות אישיות מותאמות לצרכי המטופל.

  מטרתם העיקרית של מרכזי הגמילה בנתניה היא לסייע לאנשים הנמצאים בתלתל התמכרות להתמודד עם האתגרים המתמשכים ולהחזירם לחיים בריאים ופוריים. הם עובדים בשיתוף עם המטופלים ומתאימים טיפולים לפי צרכיהם האישיים והמקצועיים.

  בנוסף לתפקידם המרכזי כמרכזי טיפול, מרכזי הגמילה גם משתתפים בפעילויות חינוכיות והשקעה בקהילה, ומקדמים מחקר ופיתוח בתחום ההתמכרות.

  מרכזי הגמילה בנתניה מהווים מקום של תמיכה, מחזור חיים ושיקום עבור אנשים הנמצאים במעגלי התמכרות, ומציעים כלים ותמיכה לקידום תהליכי שיקום והתמודדות.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   טיפול פרטני וקבוצתי

   מרכז גמילה אחרת מציע טיפול פרטני, זוגי וקבוצתי. טיפול בשבילנו הוא מקום בו הנפש והרוח נפגשים. לאורך שנות עבודתו של בנו במכון, הוא התנסה בעבודה עם סוגיות פסיכולוגיות מורכבות מאוד, וזכה להצלחה רבה. אלפי שעות טיפול...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים