המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  גמילה מפורנו

  מכון גמילה מפורנו

  מכורים למין? אחד מהשינויים שהחלו בשנים האחרונות, היא הופעת האינטרנט והאפשרות לצפות בכל מיני תכנים שלא הייתה לנו גישה אליהם לפני כן. האינטרנט קיצר את התהליכים בחיינו, וכעת ניתן לצפות בפורנו בכל עת. יותר מכך, הוא גם גורם לנו להישאר מול המחשב המון שעות, לפתח כל מיני הרגלים לא בריאים, מלבד הפורנו, גם אכילה כפייתית, בעיות חברתיות ואי יכולת להתמודד עם כל מיני מצבים מציאותיים שהם קורים מחוץ למסך המחשב.

  אם אתם מוצאים את עצמכם צופים המון בסרטים פרונגרפיים במחשב, ביום ובלילה, מסיבות של לחץ, מתח, כעס, חרדה, דיכאון ואפילו משעמום – יכול להיות שאתם מפתחים התמכרות וזקוקים לגמילה מפורנו. היכן נתן לבצע גמילה? היום יש מכוני גמילה שונים שמאפשרים לכם להגיע ולהיגמל בעזרת טיפול ממוקד ואיכותי. מרכז ההוליסטי "אחרת" יכול להתאים למצב ההתמכרות איתו אתם מתמודדים. יחד עם אנשי המקצוע והמטפלים המקצועיים, תוכלו לקבל מענה טיפולי ייחודי לכם, ולהתחיל תהליך משנה חיים.

  אתם לא צריכים להתבייש, גמילה מפורנו היא תופעה שכיחה והיא משהו שאנחנו נתקלים בו לא פעם ולא פעמיים. אנחנו יודעים, הרבה פעמים זה נדמה כאילו מדובר על משהו שקורה 'רק לי'. לא פעם, תחושת הבושה היא כזו, שמונעת מהמטופל לבקש עזרה. אבל אם אתם מרגישים שאתם אבודים ואם אתם צריכים עזרה, מכון גמילה 'אחרת' פותח את שעריו בפניכם. ביחד, נמצא את הדרך, להחזיר את החיים שלכם למקורם הטוב.

  מתי נדע כי כדאי לשקול גמילה מפורנו

  הסיבה המרכזית בגינה נמליץ על פניה לטיפול, בין אם עבור גמילה מפורנו ובין אם עבור מטרות אחרות, היא תחושה כי אין דרך מוצא. אם אתם רואים שאינכם מצליחים לרקום מערכות יחסים, אם הצפייה בסרטים מהסוג הזה, הוא משהו שאתם לא יכולים בלעדיו, אם אתם מוצאים את עצמכם מבלים שעות ארוכות מאוד מול המסכים, אז אולי הגיע הזמן, לקבל עזרה מקצועית.

  מה אנחנו עושים לאורך תהליך הטיפול

  לכולם יש חלק בנשמה, אותה הם לא מוכנים לחשוף לאחרים. השדים והרוחות הרעות, הן משהו המשותף לכולנו. אנחנו יודעים, כעת זה נראה כאילו מדובר על תופעה ייחודית לכם, אבל האמת היא שזה לא בדיוק נכון. תהליך הטיפול כולל בחינה של מצב החיים כעת ויצירה של תכנית טיפול מותאמת אישית. אנחנו פועלים לאורה של שיטת שנים עשר הצעדים, במטרה להוביל את תהליך השינוי, שלב אחרי שלב. ביחד, אנחנו יוצרים עתיד חדש, תוך שאתם ואנחנו, משלבים כוחות, כדי לנצח במלחמה החשובה הזו.

  סוגי מכורים

  היום כמעט וכל אדם יכול להתמכר לפורנו, מגברים מבוגרים ועד לצעירים ביותר. בנוסף, גם נשים מתמכרות לפורנו וגם הצעירות מבניהן. יש לכך המון סיבות, והן בעיקר השוני בהתנהלות במצבים לחוצים וצפופים. בעידן החדש, יש המון עבודה, יש רצון להגשים חלומות, רצון להתקדם, להרוויח הרבה כסף, להיות משהו בעולם – ובשביל זה צריך אנרגיות. האנרגיות עם הזמן נשחקות ועם זה מגיע גם המתח והלחץ הכבד שמשפיע. מכאן הרבה אנשים פונים לשימוש בפורנו, גם כדי להרגיע את התחושה והמצב וגם כדי להגיע לסיפור, כאשר אין אחד זמין. גמילה מפורנו תוכל לשפר לכם את החיים פלאים, ולעזור לכם למצוא דרך לאזן ולפתור את סוג ההתמכרות איתו אתם מתמודדים.

  חשיפה לפורנו – השלכות

  מדברים על זה לא מעט, גם בכתבות באינטרנט וגם בחדשות. אנשים שמתמכרים לפורנו, התפיסה שלהם משתנה לגבי המציאות. כאשר הם פוגשים בגבר או באישה, מאוד קשה להם להבין שהם נראים בפרופורציות מסוימות כמו שמציגים אותם בפורנו, ולכך יש השלכות רבות של בדידות וניתוק מהמציאות. מרכז ההוליסטי "אחרת" בעל הניסיון והוותק במתן מענה טיפולי לגברים ונשים שהתמכרו לפורנו, ומסייע לכם להתחיל תהליך של גמילה עד הגעה למצב שבו אתם יכולים להתנהל בחייהם ללא צפייה בפורנו.

  אנחנו מזמינים אתכם לדבר איתנו עוד היום

  אנחנו לא אומרים שהדרך קלה ואנחנו וודאי לא טוענים כי הקושי שלכם הוא לא אמיתי. אבל אתם חייבים להבין, אם אתם רוצים לעשות את השינוי, יש לנו את הכלים לעזור לכם בזה. כדי שנוכל לעזור לכם, אנחנו חייבים לקבל מכם אות, שיחת טלפון או הודעה. כדי שתהיה לנו האפשרות לקחת את המושכות מכאן ולעטוף אתכם, עד לסיום הטיפול. לעולם לא נעזוב אתכם לבד, מכון גמילה 'אחרת' פותח את השערים ומזמין אתכם להצטרף. התמכרות לפורנו היא בעיה רצינית שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. למרות שזה הרגל קשה לשבור, גמילה מפורנו אפשרית עם האסטרטגיות והטיפים הנכונים. במאמר זה, נחקור שיטות שונות להתגברות על התמכרות לפורנו ולהשיב את חייך.

  אסטרטגיות לגמילה מפורנו

  הכירו בבעיה: הצעד הראשון בגמילה מפורנו הוא להודות שיש לכם בעיה. לקבל את זה שאתם מכורים לפורנוגרפיה יכול להיות קשה, אבל זה הכרחי להחלמה.
  זהו טריגרים: זהה את המצבים, האנשים או הרגשות שמפעילים את השימוש שלך בפורנו. לאחר שתזהו את הטריגרים הללו, תוכלו לנקוט בצעדים כדי להימנע מהם או לפתח מנגנוני התמודדות.
  צור מערכת תמיכה: הקיפו את עצמכם באנשים שתומכים בהחלטתכם להיגמל מפורנו. הצטרפו לקבוצת תמיכה או דברו עם מטפל לקבלת עזרה נוספת.
  השתמשו בתוכנת חסימה: השתמשו בתוכנה כדי לחסום אתרי פורנו וטריגרים אחרים. זו יכולה להיות דרך יעילה לשבור את מעגל ההתמכרות.
  החליפו בפעילויות בריאות: החליפו את הזמן שאתה מבלה בצפייה בפורנו בפעילויות בריאות כגון פעילות גופנית, קריאה או בילוי עם אנשים אהובים.
  תרגול מיינדפולנס: טכניקות מיינדפולנס כגון מדיטציה, יוגה ונשימות עמוקות יכולות לעזור לך לנהל את התשוקות ולהפחית מתח.
  הגדירו יעדים: הגדירו יעדים ברי השגה לגמילה מפורנו. חגגו את ההתקדמות שלכם ותגמלו את עצמכם על הגעה לאבני דרך.

  טיפים לגמילה מפורנו

  הסתכלו על האתגר בצורה היומית: התגברות על התמכרות לפורנו היא תהליך הדרגתי שדורש סבלנות והתמדה. התמקדו בהתקדמות יום אחד בכל פעם.
  היו עדין עם עצמך: גמילה מפורנו יכולה להיות מאתגרת, וזה בסדר לעשות טעויות. היו אדיבים לעצמכם ותמשיכו להתקדם.
  נהלו יומן: ניהול יומן יכול לעזור לכם לעקוב אחר ההתקדמות שלך ולזהות דפוסים בשימוש שלך בפורנו.
  הישארו אחראים: שתפו את ההתקדמות שלך עם חבר או בן משפחה מהימנים. הידיעה שמישהו נותן לך דין וחשבון יכולה להיות מוטיבציה.
  חפשו עזרה מקצועית: אם אתם מתקשים להיגמל מפורנו, אל תפחדו לפנות לעזרה מקצועית. מטפל או מומחה להתמכרות יכולים לספק תמיכה והכוונה אישית.

  סיכום

  גמילה מפורנו היא מטרה מאתגרת אך ברת השגה. על ידי הכרה בבעיה, זיהוי טריגרים, יצירת מערכת תמיכה, שימוש בתוכנת חסימה, החלפה בפעילויות בריאות, תרגול מיינדפולנס והצבת מטרות, אתם יכולים להתגבר על התמכרות לפורנו ולחיות חיים מספקים. זיכרו לקחת את זה יום אחד בכל פעם, היו עדינים עם עצמכם, נהלו יומן, הישארו אחראיים, וחפשו עזרה מקצועית במידת הצורך.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   איך ניגשים לתהליך גמילה מפורנו?

   באופן כללי, מי שנאבק בהתמכרות מרגיש אשמה ובושה. רגשות אלה הופכים הרבה יותר חזקים תוך כדי דיון בהתמכרות לפורנוגרפיה. אנשים רבים בחברה המגורה מאוד של ימינו, אפילו כמה ילדים צעירים מאוד, מוצאים את עצמם צורכים כמויות משמעותיות של מידע פורנוגרפי. העובדה שזהו "טאבו" בתרבות שלנו הופכת את זה למאתגר יותר עבור אנשים להיפתח ולקבל את הטיפול שהם צריכים ולעבור גמילה מפורנו. מכון הוליסטי "אחרת" מבינים כי זה הוא נושא רגיש אבל נפוץ, ואנשים רבים מחפשים מתיכה וייעוץ בנושא, לאחר שהם מבינים כיצד התמכרות זו משפיעה לרעה על חייהם. במכון "אחרת" תמצאו צוות מקצועי שילווה אתכם ויתמוך בכם לאורך כל הדרך עד להחלמה.

   ההשפעות של התמכרות לפורנו על חיי היומיום

   נדרשת בגרות ואומץ כדי להתגבר על התמכרות לפורנוגרפיה. הדרך היחידה להילחם בה ביעילות היא לפנות לייעוץ וליווי מקצועי ולעבור גמילה מפורנו. אנשים רבים שמכורים לפורנו יודעים שהם צריכים לשבור את ההרגל, אבל נראה שהם לא מצליחים להפסיק לצפות בסרטונים פורנוגרפיים גם כשהם רוצים. כמו צורות אחרות של התמכרות, התמכרות לפורנו עלולה לגרום לאדם להרגיש מבודד ובודד מכיוון שהוא מאמין שאף אחד אחר לא מתמודד עם אותן בעיות כמוהו. פורנו נתפס לפעמים כשיטה "לברוח" מהתחושות הנוראיות, אבל למעשה, הוא רק מחזק אותן, תורם למעגל של בושה שמנציח את עצמו. בטווח הארוך, זה עלול להרוס מערכות יחסים אינטימיות, לפגוע בקריירה, ואף להוביל להטרדה מינית או תקיפה.

   מדוע חשוב לפנות לעזרה ולעבור גמילה מפורנו?

   כפי שאתם ודאי יודעים, חשיפה לפורנו עשויה להוביל גם לפנטזיות מיניות מנופחות, במיוחד אם היא מתחילה בגיל צעיר, לפני שלאדם היו מפגשים מיניים "בעולם האמיתי". פנטזיות אלו, עם תלות פורנוגרפית, מדווחים על פחות הנאה מפעילות מינית ויותר קושי למצוא בני זוג שיכולים לספק אותם. אם אתם מתמודדים עם התמכרות לפורנו, אל תתנו לרגשות הבושה להשתלט עליכם, צרו קשר עם מכון הוליסטי "אחרת", וקבלו עזרה מקצועית. מכון "אחרת" ילווה אתכם כל הדרך במהלך תהליך גמילה מפורנו, ואתם תקבלו את חייכם בחזרה!

   מהי התמכרות לפורנו?

   התמכרות לפורנו היא התמכרות התנהגותית המאופיינת בשימוש בפורנוגרפיה כפייתית המפריעה לחיי היומיום. זהו סוג של התמכרות תהליכית הכוללת מערכת יחסים לא בריאה עם התנהגות ספציפית, ולא חומר. תסמינים של התמכרות לפורנו עשויים לכלול:

   – הוצאת זמן מופרז בצפייה בפורנו
   – חוסר יכולת לשלוט או להגביל את השימוש בפורנו
   – אובדן עניין בפעילויות אחרות
   – בעיות בזוגיות
   – בושה או אשמה הקשורים לשימוש בפורנו

   מדוע הגמילה מפורנו קשה?

   גמילה מפורנו יכולה להיות מאתגרת מכיוון שהיא מעוררת שחרור של דופמין, נוירוטרנסמיטר המייצר תחושות של הנאה ותגמול. ככל שאתה צופה יותר בפורנו, כך משתחרר יותר דופמין, מה שמוביל למעגל של התמכרות. כשאתה מנסה להפסיק לצפות בפורנו, אתה עלול לחוות תסמיני גמילה כמו חרדה, עצבנות ותשוקה. עם זאת, עם הזמן והטכניקות הנכונות, אפשר להתגבר על התמכרות לפורנו ולחיות חיים מספקים.

   נוספים

   גמילה מקנאביס

   עם התפשטות הקנביס הרפואי בישראל ובעולם, ישנה היום מגמה ליברלית לגבי השימוש הלא רפואי בסם זה. משיחות שלי עם אנשים מהשורה שהם לא אנשי מקצוע, או אנשי מקצוע מתחומי העבודה סוציאלית, קרימינולוגיה פסיכולוגיה ורפואה כמו...

   המשיכו לקרוא >
   טיפול באכילה כפייתית

   רבים מאתנו אוהבים להתפנק באוכל טוב מדי פעם. יש שלא יסרבו למעדן אווז צלוי היטב ואחרים אוהבים צ'יפס מטוגן בשמן עמוק. עם זאת, ישנם אנשים שעבורם הופך האוכל להתמכרות של ממש, והם מאבדים את...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה ממין

   מי צריך גמילה מפעולה הנחשבת לצורך בסיסי של כל אדם? אך ההבדל בין אדם רגיל לאדם המכור למין הוא שהמכורים למין עוסקים בו באופן אובססיבי, הם רודפים אחרי בני זוג, הם יכולים לאונן מספר...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים