המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  גמילה מאלכוהול – תסמיני התמכרות

  אלכוהול נחשב לחומר ממכר ולא פחות גם מחומרים ממכרים אחרים כמו, סמים, הימורים, אוכל וקניות. בשנתיים החולפות, בעיקר בעידן הקורונה, נהייתה עלייה משמעותית בקרב המשתמשים באלכוהול. הם יכולים להיות בכל הגילאים – מגיל צעיר ועד לגיל הבוקר ובכל האוכלוסיות, נשים וגברים. אומנם נדמה שגברים נוטים לשתות יותר ולפתח התמכרות, אבל ללא צל ספק מידת ההתמכרות זהה בקרב כולם.

  אם אתם חוששים שהתמכרתם לאלכוהול מכל סיבה שלא תהיה, מומלץ לשקול לפנות לגמילה מאלכוהול ולהתחיל תהליך של פרידה מהשימוש באלכוהול. היום יש מגוון מרכזי גמילה טובים, כמו: מרכז ההוליסטי "אחרת". הוא נחשב ומנוסה מאוד בלווי מטופלים שהתמכרו לאלכוהול ומציע, שיטות טיפול שונות, שיכולו לעזור לכם למצוא את הדרך שלכם להיגמל על הצד הטוב ביותר.

  מהם תסמיני התמכרות?

  איך תזהו שהתמכרתם לאלכוהול? יש מגוון סימנים מובהקים שאי אפשר לפספס אותם. בשלב הראשון יכול להיות שתתחילו לשתות כוסית אחת. במסיבה, באירוע חברה או בכל מקום בו מגישים אלכוהול. המשקה הראשון נותן תחושה נעימה ואף משכיח הרבה מאוד מחשבות ותחושות קשות שאנשים מתמודדים איתם לאורך היום. לאחר מכן, בעיקר בגלל התחושה הטובה יש עלייה במינון. פתאום מכוסית אחת הם יחלו לשתות עוד כוסיות ויותר מכך, לקנות בקבוקים הביתה ולשתות לבד לפני השינה או מול הטלוויזיה. התלות לאט לאט מתגברת וכך למעשה מתחילים התסמינים הראשונים של ההתמכרות לאלכוהול. הגמילה היא הכרחית, וככל שהיא תעשה מוקדם יותר ובהדרגה, כך תוכלו להצליח להימנע מתופעות לוואי הרבה יותר קשות.

  טיפול למען גוף ונפש בריאים יותר

  אם זיהיתם את תופעות הלוואי ואתם מרגישים שיש סיכוי שפיתחתם התמכרות לאלכוהול בשלב כזה או אחר בחייכם, תוכלו להתחיל תהליך, לקבל תכנית טיפולים, לווי, תמיכה והכלה לאורך הדרך, עד למצב של גמילה מלאה ובריאה. מרכז ההוליסטי "אחרת" הוא המקום המתאים ביותר בשבילכם, הוא בעל ניסיון במתן מענה טיפולי למטופלים שהתמכרו לאלכוהול. יחד עם הידע המקצועי של המטפלים והמומחים, ניתן להתנסות בכמה שיטות טיפוליות ולהצליח להיגמל במהרה.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   למי מתאים מרכז גמילה פרטי?

   הדרך אל הגמילה מסמים היא לא קלה. רבים מהאנשים שמתמכרים לסוגי הסמים השונים, נמנעים תחילה להגיע למרכז גמילה מסמים פרטי. למה? מצד אחד הם לא מודעים למצבם ומצד שני, הם בטוחים שאף אחד לא...

   המשיכו לקרוא >
   הפילוסופיה שלנו

   החזון שלנו נוסק לגבהים – זאת המטרה שלנו. בין מטופלינו, ישנם כיום אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, קרימינולוגיה, עבודה סוציאלית, משפטים ועוד. מרביתם, אנשים שלא האמינו לפני שהגיעו לטיפול אצלנו בכוחם וביכולותיהם. עם הזמן ובעזרת הטיפול,...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים