המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  הפילוסופיה שלנו

  החזון שלנו נוסק לגבהים – זאת המטרה שלנו.

  בין מטופלינו, ישנם כיום אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, קרימינולוגיה, עבודה סוציאלית, משפטים ועוד. מרביתם, אנשים שלא האמינו לפני שהגיעו לטיפול אצלנו בכוחם וביכולותיהם. עם הזמן ובעזרת הטיפול, חייהם התפתחו מעל לכל הציפיות.

  הנישואין שלהם נבנו מחדש, יחסיהם עם בני משפחותיהם חודשו והתעמקו, בעיותיהם הכלכליות נפתרו או נמצאות בתהליך של פתרון, והתחזק אצלם הרצון להיות חלק ממשי מהחיים שסביבם, ולהתרחק לגמרי מכל התמכרות שהיא – לחומרים כימיים, הפרעות אכילה, מין, הימורים, שימוש לרעה בתרופות, קניות, תלות ושליטה במערכות יחסים, התנהגויות כפייתיות לא מאובחנות, הפרעות חרדה ודיכאון, פוסט טראומה וחוסר תפקוד כללי.

  אנו מאמינים בתהליך מובנה, בו ההימנעות היא השלב הראשון.

  לאחר ההימנעות, אנו מתחילים לבנות את הבסיס להחלמה מתמשכת, שסופה התקדמות בכל תחומי החיים.

  המרכז שלנו הוא בית חם ומחבק, אליו מגיעים אנשים הסובלים מפגיעה קשה באמון, באמונה, ובתקווה שלהם, ויסודות אלה לדרך חיים חדשה – נבנים אצלם מחדש במהלך הטיפול.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   מרכז גמילה במרכז

   כאשר אנחנו מדברים על מרכז גמילה במרכז, אנחנו בראש ובראשונה מדברים על מקום אשר תפקידו הוא לתת תקווה למי שמרגישים לפעמים כאילו אבדה להם הדרך. נכון, אנחנו יודעים, זה אף פעם לא קל להתחיל...

   המשיכו לקרוא >
   טיפול, הערכה, ייעוץ והדרכה – כל מה שצריך לדעת על התמודדות בהתמכרויות

   הטיפול בהתמכרות לסמים מורכב ממגוון שיטות, כגון טיפול, הערכה, ייעוץ והדרכה. שימוש לרעה בסמים ובכל בעיה נפשית נלווית ניתן לטפל ביעילות על ידי השתתפות בתוכנית שיקום דרך מכון גמילה מסמים. כדי להפחית את חומרת...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים