המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  הפילוסופיה שלנו

  החזון שלנו נוסק לגבהים – זאת המטרה שלנו.

  בין מטופלינו, ישנם כיום אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, קרימינולוגיה, עבודה סוציאלית, משפטים ועוד. מרביתם, אנשים שלא האמינו לפני שהגיעו לטיפול אצלנו בכוחם וביכולותיהם. עם הזמן ובעזרת הטיפול, חייהם התפתחו מעל לכל הציפיות.

  הנישואין שלהם נבנו מחדש, יחסיהם עם בני משפחותיהם חודשו והתעמקו, בעיותיהם הכלכליות נפתרו או נמצאות בתהליך של פתרון, והתחזק אצלם הרצון להיות חלק ממשי מהחיים שסביבם, ולהתרחק לגמרי מכל התמכרות שהיא – לחומרים כימיים, הפרעות אכילה, מין, הימורים, שימוש לרעה בתרופות, קניות, תלות ושליטה במערכות יחסים, התנהגויות כפייתיות לא מאובחנות, הפרעות חרדה ודיכאון, פוסט טראומה וחוסר תפקוד כללי.

  אנו מאמינים בתהליך מובנה, בו ההימנעות היא השלב הראשון.

  לאחר ההימנעות, אנו מתחילים לבנות את הבסיס להחלמה מתמשכת, שסופה התקדמות בכל תחומי החיים.

  המרכז שלנו הוא בית חם ומחבק, אליו מגיעים אנשים הסובלים מפגיעה קשה באמון, באמונה, ובתקווה שלהם, ויסודות אלה לדרך חיים חדשה – נבנים אצלם מחדש במהלך הטיפול.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   איך טיפול גמילה מסמים עוזר למטופל?

   כל המידע על טיפול גמילה מסמים סמים הם חומרים המשנים את פעילותה של המערכת העצבית ומספקים חוויות נפשיות מיוחדות. בערך 271 מיליון אנשים בעולם משתמשים בסוגים שונים של סמים, מה שמהווה איום על בריאותם...

   המשיכו לקרוא >
   דירת המשך

   הבית להמשך טיפול והחלמה הבית להמשך טיפול מיועד לכל מי שיש לו בעיה או מצוקה – החל מבעיית התמכרות כלשהי (לסמים, אלכוהול, הפרעות אכילה, תלות או שליטה במערכות יחסים, מין, הימורים, קניות ושימוש לרעה בתרופות...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים