המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  הפילוסופיה שלנו

  החזון שלנו נוסק לגבהים – זאת המטרה שלנו.

  בין מטופלינו, ישנם כיום אנשי מקצוע מתחומי הכלכלה, קרימינולוגיה, עבודה סוציאלית, משפטים ועוד. מרביתם, אנשים שלא האמינו לפני שהגיעו לטיפול אצלנו בכוחם וביכולותיהם. עם הזמן ובעזרת הטיפול, חייהם התפתחו מעל לכל הציפיות.

  הנישואין שלהם נבנו מחדש, יחסיהם עם בני משפחותיהם חודשו והתעמקו, בעיותיהם הכלכליות נפתרו או נמצאות בתהליך של פתרון, והתחזק אצלם הרצון להיות חלק ממשי מהחיים שסביבם, ולהתרחק לגמרי מכל התמכרות שהיא – לחומרים כימיים, הפרעות אכילה, מין, הימורים, שימוש לרעה בתרופות, קניות, תלות ושליטה במערכות יחסים, התנהגויות כפייתיות לא מאובחנות, הפרעות חרדה ודיכאון, פוסט טראומה וחוסר תפקוד כללי.

  אנו מאמינים בתהליך מובנה, בו ההימנעות היא השלב הראשון.

  לאחר ההימנעות, אנו מתחילים לבנות את הבסיס להחלמה מתמשכת, שסופה התקדמות בכל תחומי החיים.

  המרכז שלנו הוא בית חם ומחבק, אליו מגיעים אנשים הסובלים מפגיעה קשה באמון, באמונה, ובתקווה שלהם, ויסודות אלה לדרך חיים חדשה – נבנים אצלם מחדש במהלך הטיפול.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   גמילה ממריחואנה – איך תדעו שיש בעיה?

   תלות בשימוש במריחואנה היא דבר אמיתי שמרבית מהאנשים מתמודדים איתה. איך תדעו אם אתם מכורים או משתמשים קלים? הרבה צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות מוצאים את עצמם בשלב מסוים בחייהם משתמשים במריחואנה. לפעמים זה לא...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה מאלכוהול – תסמיני התמכרות

   אלכוהול נחשב לחומר ממכר ולא פחות גם מחומרים ממכרים אחרים כמו, סמים, הימורים, אוכל וקניות. בשנתיים החולפות, בעיקר בעידן הקורונה, נהייתה עלייה משמעותית בקרב המשתמשים באלכוהול. הם יכולים להיות בכל הגילאים – מגיל צעיר...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים