המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מה האתגרים של הגמילה ממשקאות חריפים?

  במידה ואתם מחפשים מקום לעבור בו תהליך גמילה מאלכוהול, מכון גמילה 'אחרת' הוא המקום עבורכם. מרכז גמילה מאלכוהול המאמין בבחירה החופשית, ביכולת שלכם לשנות את החיים שלכם בכל יום מחדש. אנחנו שמחים לספר לכם כי אנחנו מלווים לאורך שנים, אינספור ישראלים, בדרך לגמילה מהתמכרויות שונות. במידה ואתם רוצים לשנות את החיים ולהחזיר אותם 'למסלול', אנחנו כאן, כדי לעזור לכם בכל מה שאתם צריכים.

  מה התפקיד של מרכז גמילה?

  בראש ובראשונה, התפקיד שלנו הוא לראות אתכם ולתת לכם את המקום שלכם לבטא את הפחדים והקשיים המלווים כל תהליך טיפולי. אנחנו יודעים, זה לא תמיד קל להתחיל, אבל אנחנו מאמינים כי לכל אחד יש את הכוח לשנות את החיים שלו. אבל, בליווי של מי שעוסקים בתחום הרבה שנים, בזכות טכניקת הגמילה בשנים עשר צעדים, אנחנו יכולים לשפר את תהליך הגמילה, בזכות הניסיון הרב שלנו והידע שרכשנו, לאורך שנים של עבודה עם מכורים.

  מה האתגרים הנצפים בדרך?

  בראש ובראשונה, התמכרות, מוגדרת כזו, ברגע בו יש חומר חיצוני בו מפתחים איזו תלות. לא פעם, הנשמה, מזמנת לנו התמודדויות לא פשוטות. לכל אחד יש את הרבדים העמוקים, הקשים והלא פשוטים בנשמה. לא תמיד, אנחנו מקבלים את הכלים המתאימים להתמודד עם האתגרים אשר החיים מזמנים לנו. בשביל להצליח ולקבל את החיים בחזרה, צריך לפעמים לקבל עזרה. ביחד, אנחנו נסתכל על הכאב בעיניים, נעבור גם את הרגעים של הקושי בגלל ההתמכרות הפיזית לחומר הממכר ונעשה הכל, פשוט כדי שתוכלו להרגיש טוב יותר.

  ממתינים לכם כבר היום

  שמעו, זה אף פעם לא קל. אבל זה אפשרי. החיים שלכם יכולים להיראות אחרת, אתם פשוט צריכים להאמין. אנחנו קמים בכל בוקר, עם אור בעיניים, כדי להצליח ולעזור לעוד ועוד ישראלים, לנצח את מעגל הקסמים הזה, כדי להתגבר על האתגרים, בדרך לגמילה המיוחלת. אנחנו נשמח לעזור לכם לנצח ולהפוך את החיים שלכם למה שהם צריכים להיות. מאושרים, מלאים בתחושה של סיפוק ואהבה. הושיטו לנו יד ואנחנו נגיע מיד, לעזור לכם ולהיות שם לאורך הדרך.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   מכון גמילה – כיצד בוחרים?

   כמה מכם יוצאים למסיבות עם החבר'ה, מבלים בברים, פאבים ומועדונים ונפגשים עם אנשים שמעשנים סמים, שותים אלכוהול ואוכלים אכילה כפייתית? היום בעידן שבו הכל נגיש, ניתן למצוא את כל מה שבא לכם. בדרך כלל...

   המשיכו לקרוא >
   גמילה ממריחואנה – איך תדעו שיש בעיה?

   תלות בשימוש במריחואנה היא דבר אמיתי שמרבית מהאנשים מתמודדים איתה. איך תדעו אם אתם מכורים או משתמשים קלים? הרבה צעירים וצעירות, מבוגרים ומבוגרות מוצאים את עצמם בשלב מסוים בחייהם משתמשים במריחואנה. לפעמים זה לא...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים