המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מרכז גמילה בדרום

  חשוב לזכור, גם ברגעים קשים ולא פשוטים, תמיד ישנה דרך לריפוי, להחלמה. התפתחות של התמכרות היא הרבה פעמים סימפטום לאירועים מוקדמים, אשר הובילו את האדם להתמודד עם האתגרים בחייו בצורה שאינה מיטיבה עימו. במאמר הבא אנחנו רוצים לנסות ולהעניק לכם קרן שמש עם הסבר נרחב על מרכז גמילה בצפון, על הדרך הנכונה לזהות התמכרות ועל הצעדים בהם ניתן לנקוט כדי לעזור לנו ולקרובים שלנו להרגיש יותר טוב. רוצים לשמוע עוד? אנחנו מתחילים עכשיו.

  איך מזהים התמכרות?

  אנחנו עוד נדבר על מרכז גמילה בדרום ונסביר בדיוק מה עושים במכון כדי לשפר את מצבם של המטופלים, אבל לפני הכל, בואו נסביר בקצרה מה היא התמכרות. בתור בני אדם, כל אחד מאיתנו חשוף לאתגרים. אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במשבר כלכלי, משבר זוגי ועוד ועוד. השאלה היא תמיד איך אנחנו בוחרים להתמודד עם האתגרים השונים בחיים שלנו. האם באופן טבעי אנחנו בוחרים לפנות לאלכוהול, סמים, סקס ועוד כדי להרגיש טוב יותר? או האם יש לנו את הכלים המנטליים להתמודד עם הקושי באמצעות כלים אחרים. ההתמכרות היא סיטואציה בה לאיש או אישה יש תלות במוצר או פעולה, אשר זו גורמת להם להרגיש טוב יותר, גם אם היא לא באמת מיטיבה עימם בפועל. אחד הסימנים להתמכרות היא ירידה דרמטית באיכות החיים הנובעת מהתלות של האדם במוצר או בביצוע פעולה מסוימת. כמובן, אם אתם קרובי משפחה של האדם המכור וכן הלאה, תמיד כדאי ליצור איתנו קשר מוקדם ככל הניתן. כך נוכל להתייחס לדברים בזמן ולהגיע לתוצאות טובות יותר בתהליך הטיפול. על אף שאנחנו יכולים להגיד כי כל עוד קיים רצון להחלמה, זה אף פעם לא מאוחר מדי.

  לפנות אלינו ולהתחיל בחיים חדשים

  המטרה שלנו, בקיום מרכז הגמילה "אחרת', היא לתת למכורים את הכלים להם הם זקוקים עבור תהליך החלמה מלא ומשמעותי. את המכון הקים בנו אברג'יל אשר שם לו למטרה, עקב ניסיון אישי שלו, לפתוח מרכז גמילה בדרום, המיועד למי שיודעים כי יש בהם את הכוח לפתוח בחיים חדשים. לפרטים ולקבלת מענה מקצועי בכל שעה, אנחנו כאן.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   איך טיפול גמילה מסמים עוזר למטופל?

   כל המידע על טיפול גמילה מסמים סמים הם חומרים המשנים את פעילותה של המערכת העצבית ומספקים חוויות נפשיות מיוחדות. בערך 271 מיליון אנשים בעולם משתמשים בסוגים שונים של סמים, מה שמהווה איום על בריאותם...

   המשיכו לקרוא >
   הפוטנציאל להתמכרות וקצב התפתחות ההתמכרות ודרכי ההתמודדות

   התמכרות לסמים, היא מחלה מוחית והתנהגות כרונית המאופיינת בחיפוש ושימוש כפייתי בסמים למרות השלכות שליליות. גראס, חשיש וניקוטין הם כולם דוגמאות לסמים. אם אתם מכורים לחומר כלשהו, אתם יכולים להמשיך לצרוך אותו גם אם...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים