המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

  מרכז גמילה בקריות

  מרכז גמילה בקריות: מרכז התמיכה וההתמודדות עם התמכרות

  התמכרות היא בעיה שמשפיעה על רבים בחברה ומושפעת ממגוון רחב של גורמים. בקרב המתמכרים, ובמיוחד בין הנוער, המסתובב בסביבה עשירה באפשרויות התמכרות, החיבור למרכז גמילה הפך לחשוב יותר מאי פעם.

  מהו מרכז גמילה בקריות?

  מרכז גמילה בקריות הוא מוסד קהילתי המתמקד בסיוע לאנשים המתמודדים עם התמכרות לסמים, אלכוהול, או תרופות ממותגות. המרכז מציע מגוון שירותים ותוכניות התמיכה כדי לעזור לאנשים להתמודד עם הקשיים שבדרך. בנוסף, הוא מתמקד גם בהעברת מידע והתמקדות הקהילה בנושא ההתמכרות.

  שירותים המוצעים במרכז גמילה בקריות:

  1. ייעוץ וליווי אישי: צוות המקצוענים במרכז מספק ייעוץ אישי וליווי פסיכולוגי לאנשים המתמודדים עם התמכרות. השיחות עשויות להתרחש פעם בשבוע או בצורה עקבית יותר, בהתאם לצורך ולמצב האישי של הלקוח.

  2. קבוצות תמיכה: המרכז מארגן קבוצות תמיכה בהן משתתפים אנשים המתמודדים עם אותה סוגיה. בקבוצות אלו המשתתפים מדברים על ניסיונות, מעשים ותובנות כדי להעשיר את ההתמודדות שלהם עם התמכרות.

  3. טיפול רפואי: המרכז עשוי להפנות לטיפול רפואי נוסף אם נדרש. זה עשוי לכלול טיפול פיזי, רפואי או נוירולוגי בהתאם לסוג ההתמכרות ולצרכיו של הלקוח.

  הפונקציות הללו מעניקות למרכז גמילה בקריות תפקיד מרכזי בתוך הקהילה. כך, המרכז מסייע לאנשים המתמודדים עם התמכרות להתמקד במעגל חיים בריא יותר וביכולת להתמודד עם האתגרים היומיומיים.

  המסע מתחיל בצעד הראשון. בוא/י נדבר.

  הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן

   מאמרים נוספים

   טיפול בהתמכרות למין

   טיפול בהתמכרות למין: השקפת חשיבה וגישות רפואיות ההתמכרות למין היא בעיה פסיכולוגית ורפואית חמורה שעשויה להשפיע באופן קשה על החיים היומיומיים של האדם. זו תופעה שנתפסת על ידי החברה בדרך כלל בתור תופעת בעייתית ומביאה...

   המשיכו לקרוא >
   מרכז יום שיקומי

   מרכז היום פועל בקליניקה הטיפולית של מכון אחרת, במתכונת של שלוש פעמים בשבוע ולמשך ארבע שעות בכל יום. הליווי הטיפולי נעשה על ידי צוות מיומן של אנשי מקצוע בעלי תארים אקדמאיים, שהם גם מכורים נקיים...

   המשיכו לקרוא >

   אנחנו מחכים לך.

   הצעד הראשון להחלמה מתחיל כאן, מלאו פרטים ונחזור בהקדם

    קידום אתרים ובניית אתרים